Kontaktpersonene kommer fra alle kommunene som er representert i styringsgruppen for prosjektet, i tillegg er alle fylker (utenfor Midt-Norge) representert. 

Foregangskommuners og fylkesvise kontaktpersoner for FKJ.

Kommune

Kontaktpersoner

Mailadresse

Bergen

Kristin Brekke

Kristin.Brekke@bergen.kommune.no

Bodø

Terje Jørgensen

terje.jorgensen@bodo.kommune.no

Bærum

Bente R Herdlevær

bente.herdlever@baerum.kommune.no

Hammerfest

Bjørg Strandheim

Bjorg.Strandheim@hammerfest.kommune.no

Kristiansand

Janne B Brunborg

Janne.Breigutu.Brunborg@kristiansand.kommune.no

Oslo

Kirsti Pedersen

kirsti.pedersen@byr.oslo.kommune.no

Ringsaker

Svein Vik

svein.vik@ringsaker.kommune.no

Stavanger

Inger Bjørkum Leigvold

inger.bjorkum.leigvold@stavanger.kommune.no

Vinje

Kari Dalen

kari.dalen@vinje.kommune.no

 

Fylke

Kontaktpersoner

Mailadresse

Agder

Morten Lauknes

Morten.Lauknes@kristiansand.kommune.no

Innlandet

Svein Vik

svein.vik@ringsaker.kommune.no

Nordland

Knut Erik Dahlmo

knut.erik.dahlmo@flakstad.kommune.no

Oslo

Kirsti Pedersen

kirsti.pedersen@byr.oslo.kommune.no

Rogaland

Magne Fjell

Magne.Fjell@randaberg.kommune.no

Troms og Finnmark

Hugo Hansen

hugo.hansen@harstad.kommune.no

Vestfold og Telemark

Carolina Toll

carolina.toll@tonsberg.kommune.no

Vestland

Terje Heggheim

Terje.Heggheim@kinn.kommune.no

Viken

Ola Svartberg

ola.svartberg@baerum.kommune.no>