Annikken Kjær Haraldsen
Regiondirektør

E-post:
annikken.kjaer.haraldsen@ks.no

Tlf: +4797685751

Ansvarsområder:

  • Medlemsdialog
  • Fylkesmøtet, fylkesstyret, kommunedirektørutvalget
  • Kommuneøkonomi
  • Kompetanse, høyere utdanning
  • Kultur
  • Samisk

Erik Eide
Seniorrådgiver

E-post: erik.eide@ks.no

Tlf: +4792630984

Ansvarsområder:

  • Helse- og velferdsområdet
  • Helsefelleskap
  • Velferdsteknologi
  • Integrering
  • Oppvekstreform
  • Beredskap og samfunnssikkerhet
  • Internkontroll

Eva I. Lauglo
Rådgiver

E-post: eva.lauglo@ks.no

Tlf: +4795821384

Ansvarsområder:

  • Kurs og konferanse/arrangement
  • Regionkontakt folkevalgtprogrammet
  • Digitalisering
  • Bærekraftnettverk

Marit Moe
Spesialrådgiver

E-post: marit.moe@ks.no

Tlf: +4795222425

Ansvarsområder:

  • Oppvekst
  • Barnehage
  • Skole
  • Barnevern
  • Digitalisering
  • Forskning, utvikling og innovasjon
  • Trøndelagskonferansen

Turid Haugen
Seniorrådgiver

E-post: Turid.Haugen@ks.no

Tlf: +4797567271

Ansvarsområder:

  • Klima- og miljø
  • Folkehelse
  • ASSS Kommunehelse
  • Nettverk bærekraftig økonomi

Åse Aspås
Seniorrådgiver

E-post: Ase.Aspas@ks.no

Tlf: +4791815055

Ansvarsområder:

  • Arbeidsgiverpolitikk
  • Heltid
  • Inkluderende arbeidsliv
  • Lønn og tariff
  • Partssamarbeid, hovedavtalen
  • ABSOLUTT-programmet
  • EU og kommunesektoren, internasjonale prosjekter

Møyfrid Hallset
Prosjektveileder

E-post:
moeyfrid.hallset@gmail.com

Ansvarsområder:

  • Leve Hele Livet

Sissel Kvam
Prosjektveileder 

E-post: Sissel.Kvam@ks.no

Arbeidsområder:

  • Jobbvinner (nasjonalt)


Prosjektveileder 

E-post: hans.alexander.mangen@ks.no

Tlf: +4793643153

Arbeidsområder:

  • Jobbvinner

Lene Munkeby
Prosjektkoordinator 

E-post: 

Lene.Eun.Kjesbu.Munkeby@
steinkjer.kommune.no

Ansvarsområder:

  • Barneløftet

 

Trondheim
Besøksadresse: Prinsens gt 1, 7013 Trondheim
Postadresse: Postboks 4715 Sluppen, 7468 Trondheim

Steinkjer
Besøksadresse: Seilmakergt. 2, 7725 Steinkjer
Postadresse: Postboks 2566, 7735 Steinkjer